Kvalitné krmivá pre Vašich miláčikov

Fokker +Fresh Meat - 13 Kg BEZ OBILNÍN A LEPKU !

41.00 €

Fokker +Fresh Meat je vysokokvalitné krmivo pre dospelé psy s obsahom 35 %...

skladom

Kategória: Fokker Special Dog

tab article

Fokker +Fresh Meat je vysokokvalitné krmivo pre dospelé psy s obsahom 35 % kuraciny, z ktorej je najmenej 20 % čerstvej. Fokker +Fresh Meat je úplne bez obilnín (0 %), a teda aj úplne bez lepku (alergénov). Krmivo Fokker +Fresh Meat obsahuje sladké zemiaky, zeleninu a ovocie, a teda je zdravé a chráni organizmus. Vysokokvalitný olej z nórskeho lososa a ľanové semienka sú zdrojom Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín a poskytujú optimálnu podporu pre zdravú, lesklú srsť. Krmivo obsahuje aj chondroitín a glukozamín, ktoré vyživujú a chránia chrupavky. Tento kvalitný produkt s obsahom juky je ľahko stráviteľný a výsledkom je kompaktná stolica prakticky bez zápachu. Fokker +Fresh Meat je to najlepšie krmivo pre vášho psieho miláčika.

 

 

 

Fokker +Fresh Meat sa dodáva v 13 kg balení

 

 

 

 

Ako sa vyrába krmivo Fokker +Fresh Meat?

Krmivo Fokker +Fresh Meat sa pripravuje z kvalitného čerstvého mäsa. Mäso sa spracováva až po tom, ako prešlo všetkými kontrolami a kvalitatívnymi skúškami, a je dokonca vhodné aj na ľudskú konzumáciu. Čerstvé mäso sa udržiava v chlade v pomletej podobe a vyzerá ako dobre známy tatársky biftek. Pomleté mäso sa následne pridáva do procesu výroby granúl pri teplote od 4 do 7 °C. Vždy sa spracováva do 24 hodín, kým je ešte optimálne čerstvé. Vďaka tomu je krmivo Fokker +Fresh Meat mimoriadne kvalitné a – čo je najdôležitejšie – váš pes neodolá jeho znamenitej chuti.

 

Zloženie

Kuracie mäso (58 % v dehydrovanom stave, 20 % čerstvo spracované), zemiakové lupienky, zemiakový škrob, hrach, sladké zemiaky, vaječný prášok, živočíšny tuk, ľanové semienka, karob, minerály, lososový olej (zdroj DHA/EPA), rajčiny, brusnice, droždie, lecitín, L-karnitín, taurín, juka, chondroitín, glukozamín

 

Pokyny k podávaniu

Produkt je pripravený na priame použitie a odporúča sa podávať v suchom stave. Psovi vždy zabezpečte dostatok čerstvej a čistej pitnej vody. Uvedené množstvá sú len orientačné a skutočné množstvo závisí aj od aktivity, plemena a prostredia. Dané množstvo rozdeľte na niekoľko jedál denne. Ak svojho psa ešte len začínate kŕmiť potravou Fokker, navykajte ho na ňu postupne. Skladujte na chladnom a suchom mieste.