Kvalitné krmivá pre Vašich miláčikov

Fokker Special-Fit 1 pre psy s dlhým vlasom - 2,5 Kg

15.60 euro

Fokker Special-Fit 1 je plnohodnotné vysokokvalitné krmivo pre psy plemien...

skladom

tab article

Fokker Special-Fit 1 je plnohodnotné vysokokvalitné krmivo pre psy plemien lhasa apso, ši-cu, jorkšírsky teriér a maltézsky psík od veku 10 mesiacov. Až do najmenších detailov je na mieru pripravené pre vášho čistokrvného miláčika.

 

Jedinečná chuť krmiva Fokker Special-Fit 1 presvedčí aj tých najprieberčivejších psíkov. Kombinácia Omega mastných kyselín, lecitínu a biotínu prispieva k lesklej srsti a zdravej koži. Zmes minerálov v kombinácii s optimálnym tvarom granule stimuluje žuvanie a redukuje zubný povlak. Ľahká stráviteľnosť a obsah juky zaisťujú kompaktnú stolicu takmer bez zápachu.

 

 

 

Fokker Special-Fit 1 sa dodáva v balení po 2,5 kg

 

 

 

Zloženie

Sušené kuracie mäso (36 % v dehydrovanom stave), sušené jahňacie mäso (8% v dehydrovanom stave), kukurica, ryža (14 %), jačmeň, hydinový tuk, sušená repná dužina, minerály, pivovarské kvasnice, lignocelulóza, ľanové semienka, vaječný prášok, lososový olej, lecitín, inulín (zdroj FOS), yucca schidegera.

 

Pokyny k podávaniu

Produkt je pripravený na priame použitie a odporúča sa podávať v suchom stave. Psovi vždy zabezpečte dostatok čerstvej a čistej pitnej vody. Uvedené množstvá sú len orientačné a skutočné množstvo závisí aj od aktivity, plemena a prostredia. Dané množstvo rozdeľte na niekoľko jedál denne. Ak svojho psa ešte len začínate kŕmiť potravou Fokker, navykajte ho na ňu postupne. Skladujte na chladnom a suchom mieste.