Kvalitné krmivá pre Vašich miláčikov

Fokker Special-Fit 2 - 2,5 Kg

15.60 euro

Fokker Special-Fit 2 je plnohodnotné vysokokvalitné krmivo pre psy plemien...

skladom

Kategória: Fokker Special Dog

tab article

Fokker Special-Fit 2 je plnohodnotné vysokokvalitné krmivo pre psy plemien papillon, nemecký špic trpasličí, čivava a trpasličí pinč od veku 10 mesiacov. Až do najmenších detailov je na mieru pripravené pre vášho čistokrvného miláčika.

 

Tvar a veľkosť granúl špeciálne prispôsobené veľkosti čeľuste uľahčujú prijímanie potravy. Chondroitín a glukozamín prispievajú k rastu a udržiavaniu zdravých chrupaviek a kĺbov. Ľahká stráviteľnosť a obsah juky zaisťujú kompaktnú stolicu takmer bez zápachu. Váš pes si krmivo Fokker Special-Fit 2 určite obľúbi. Tejto dobrote neodolá žiadny pes – rád si pochutná každý deň!

 

 

 

Fokker Special-Fit 2 sa dodáva v balení po 2,5 kg

 

 

 

Zloženie

Sušené kuracie mäso (58 % v dehydrovanom stave), kukurica, ryža (14 %), jačmeň, hydinový tuk, sušená repná dužina, minerály, pivovarské kvasnice, ľanové semienka, vaječný prášok, lososový olej, inulín (zdroj FOS), lecitín, chondroitín, glukozamín, yucca schidegera.

 

Pokyny k podávaniu

Produkt je pripravený na priame použitie a odporúča sa podávať v suchom stave. Psovi vždy zabezpečte dostatok čerstvej a čistej pitnej vody. Uvedené množstvá sú len orientačné a skutočné množstvo závisí aj od aktivity, plemena a prostredia. Dané množstvo rozdeľte na niekoľko jedál denne. Ak svojho psa ešte len začínate kŕmiť potravou Fokker, navykajte ho na ňu postupne. Skladujte na chladnom a suchom mieste.