Kvalitné krmivá pre Vašich miláčikov

Very Dog High Energy 30/16 - 20 Kg

37.00 euro

Je kompletné krmivo s vysokou výživovou hodnotou, zloženie navrhnuté...

skladom

Kategória: Very Dog

tab article

Je kompletné krmivo s vysokou výživovou hodnotou, zloženie navrhnuté samotnými chovateľmi vhodné pre aktívne psy a psy v záťaži.Taktiež je vhodné pre kotné, laktujúce suky a psy zotavujúce sa z choroby. Krmivo sa osvedčilo najmä u chovateľov profesionálov kvôli perfektnej výžive, nízkej kŕmnej dávke a pevnej stolici. Vysoká predajnosť krmiva dáva záruku, že sa jedná o kvalitný produkt, ktorý má super cenu výhodnú pre zákazníka a kvalitu oveľa vyššiu v porovnaní s ostatnými krmivami rovnakej triedy na trhu. Krmivá nie sú predražené a sú vysokej kvality. Chovateľom sa perfektne osvedčili a sú s nimi spokojní.

KOMPLETNÁ POTRAVA PRE PSY

Zloženie: mäsové a vedlajšie živočíšne produkty (min. 15 % kuracina), obilniny (min. 15 % ryža), výťažky bielkovín, produkty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, strukoviny, kvasinky, minerálne látky, prírodné príchute.

Analytické zložky:Proteiny 30 %, surové oleje a tuky 16 %, surová vláknina 2 %, anorganické látky 8 %,

vlhkosť 10 %, fosfor 1,3 %, vápnik 1,9 %, sodík 0,3 %, Popol 9%.

Prísady: Vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky analogického účinku. Vitamín A (E672)

19 000 UI/kg, vitamín D3 (E671) 1300 UI/kg, vitamín E (alfa-tokoferol) 120 mg/kg.

Oligoprvky alebo ich zlúčeniny: E1 železo (monohydrát síranu železitého) 360 mg/kg, E2 jód (anhydrid jodičnanu vápenatého) 0,4 mg/kg, E4 meď (pentahydrát síranu meďnatého) 10 mg/kg, E5 mangán (oxid manganičitý) 6 mg(kg, E6 zinok (monohydrát síranu zinočnatého), cheláty Gly Met 250 mg/kg, E8 selén (seleničitan sodný) 0,5mg/kg.

Antioxidanty

Odporúčané použitie: Podávajte suché. Približné denné dávky sú nasledovné – pozri dávkovaciu tabuľku. Podávaná potrava závisí od úrovne aktivity, plemena a podmienok prostredia. Potravu vložte do čistej nádoby jeden alebo dva razy denne v určenom čase. Zabezpečte, aby bola vždy k dispozícii čistá, čerstvá voda.

Stabilita a skladovanie: 12 mesiacov skladované v pôvodnom obale mimo dosahu vlhkosti a nadmerného tepla. Použite pred dátumom spotreby na obale.